Koncepta viesnīca “Rakši”
Koncepta viesnīca “Rakši” atrodas Gaujas Nacionālā parka ielejā, kamieļu parkā “Rakši”. Nakšņošanas cenā ietilpst arī ieeja zoo. Viesnīcā ir 12 numuri. Daļa no tiem iekārtoti marokāņu stilā, jo Maroka ir kamieļu dzimtene, savukārt daļa ir iekārtoti peruāņu stilā, jo Peru ir lamu un alpaku dzimtene. Katra numura interjers ir atšķirīgs.
Viesnīcā ir 4 numuri ar labierīcībām, pārējiem ir pieejamas 2 koplietošanas vannas istabas. Kamieļu parka “Rakši” teritorijā ir pieejama arī kafejnīca “Camel cafe” un suvenīru veikals. Viesnīcas viesiem ir kopīga atpūtas telpa, kas iekārtota marokāņu stilā. Tajā pieejama bezmaksas kafija, tēja un viss nepieciešamais nesteidzīgai vīna baudīšanai.
Viesnīca ir paredzēta tiem, kas vēlas pārnakšņot dabiskā  vidē un baudīt sajūtas, ko sniedz dabas un dzīvnieku klātbūtne. Latvijā šī ir iecienīta vieta pateicoties visām atpūtas iespējām, ko tā piedāvā – izjādēm ar kamieli, pastaigām ar lamām un vizināšanos ratos, ko velk lielie Puatū ēzeļi no Francijas.
Latvijas galvaspilsēta Rīga atrodas apmēram 111 km attālumā, savukārt uz tuvāko pilsētu Cēsīm, kas atrodas 7 km attālumā, ar auto var nokļūt aptuveni 10 minūtēs. Viesiem ir pieejama bezmaksas autostāvvieta.